Wasław - Wypożyczalnia samochodów

606 655 655

ul. Golęcińska 9

60-626 Poznań

Jesteśmy firmą posiadającą ponad 20 letnie doświadczenie w branży. Wypożyczalnia samochodów – Poznań dysponuje liczną flotą samochodów. Wśród nich są auta o rożnych parametrach – od samochodów osobowych, po auta dostawcze, busy 9-cio osobowe i mikrobusy. Pełną ofertę – wynajem busów Poznań, wypożyczalnia samochodów Poznań – znajdziecie Państwo w zakładce oferta lub w siedzibie w Poznaniu przy ulicy Golęcińskiej 9.

wypozyczalniaaut-waslaw-wynajem_samochodow_poznan

Od niedawna wprowadziliśmy do oferty wynajem samochodów osobowych. Poznań można objechać w naszych mini busach 8 i 9-cio osobowych marki Mercedes Vito i Sprinter w wersji długiej oraz extra długiej ,co znacznie poprawiło komfort podróżujących na dalekich trasach takich jak zagraniczne zimowe wycieczki narciarskie, czy też letnie wycieczki wakacyjne lub turystyczne. Dzięki stałym przeglądom technicznym zapewniamy bezpieczeństwo i komfort jazdy naszym klientom – jako uznana wypożyczalnia busów. Poznań słynie z porządku, dlatego wszystkie pojazdy posiadają klimatyzację, w okresie zimowym – opony zimowe oraz pełny pakiet ubezpieczeń. Posiadamy własną bazę serwisową wraz z zapleczem technicznym co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i komfort dla osób decydujących się na wynajem samochodu. Poznań poznał już naszą flotę pojazdów. Odwiedź naszą wypożyczalnię samochodów. Świadczymy usługi pomocy drogowej i przewóz samochodów dostawczych, a wynajem samochodu – Poznań – nigdy wcześniej nie był tak prosty i wygodny.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych (wypożyczalnia samochodów osobowych poznań) jak i dla firm oraz przedsiębiorców (zwłaszcza wynajem samochodów dostawczych – Poznań), którzy w codziennej działalności wykorzystują samochód jako narzędzie pracy. Dbamy o satysfakcję i czas naszych klientów. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Poznań – charakteryzuje nas solidność, profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny.

 

Dbamy o satysfakcję i czas naszych klientów. Charakteryzuje nas solidność, profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny.

Busy osobowe
Busy dostawcze
Auta osobowe